top of page

Psychoterapie
Hypnoterapie           
NLP  EFT                             Mgr. Helena Berounská (Grygarová)

Každý si občas potřebuje s někým promluvit.

 

Nabízím bezpečné, podpůrné a důvěrné prostředí, kde jste bráni takoví, jací jste. Jako terapeut jsem tady pro vás, abych vás provázela na vaší cestě a pomohla vám porozumět sobě a vaší situaci. Věřím, že každý člověk má potenciál se rozvíjet a být šťastný.

 

Prvním krokem ke změně paradoxně bývá přijetí sebe a situace takové, jaká je. Teprve tehdy, když toto uděláme, získáme energii, sílu a náhled, jak utvářet svůj život a změnit situaci, abychom byli spokojenější.

 

Témata, se kterými ke mně lidé přicházejí, jsou např. problémy ve vztazích, stres, úzkosti, nízká sebedůvěra, nedostatek smyslu v životě, neláska k sobě, depresivní ladění, nespavost, vyrovnání se s těžkými událostmi v životě, ztráta blízkého člověka, podpora hojení během nemoci, zlepšení kvality života, seberozvoj, naučení se relaxovat.   

 

 

 

Nemusíte si být úplně jistí, jak vyjádřit problém, se kterým přicházíte. A nebo víte, co byste rádi změnili, ale nevíte jak na to, protože se vám to dosud nedařilo. Obojí je v pořádku, v terapii máte prostor vše prozkoumat a podívat se na to z jiného úhlu, což samo o sobě je již již krokem vpřed.

bottom of page